en/pl
menu

O nas w pigułce

GAXAM od 2010 roku świadczy usługi w zakresie dostawy i wdrożeń autorskich systemów z zakresu rozwiązań IT.

Oferujemy dostawę rozwiązań z zakresu:

Systemy Informacji Przestrzennej (GIS - ang. Geographic Information Systems)

Ofertę w zakresie systemów GIS adresujemy do klientów z branż sieciowych oraz integratorów rozwiązań IT. W naszych aplikacjach powiedzenie, że „jeden obraz wart jest tysiąca słów” nabiera nowego znaczenia. Mapy i powiązane z nimi informacje dostępne jest w przyjaznym interfejsie przeglądarki internetowej oraz w rozwiązaniach mobilnych.

Utrzymanie ruchu (CMMS - ang. Computerised Maintenance Management System)

Tysiące aparatów medycznych i urządzeń oraz związanych z nimi procesów są ewidencjonowane w naszych rozwiązaniach. Przedsiębiorstwa i placówki służby zdrowia z ich wykorzystaniem nadzorują proces napraw i przeglądów oraz optymalizują koszty eksploatacji.

Dodatkowym atutem wdrażanych przez nas systemów jest możliwość mobilnej inwentaryzacji z wykorzystaniem tabletu lub telefonu i systemów znakowania (kody kreskowe i kody QR). Dzięki temu odpowiedzialni za utrzymanie ruchu pracownicy, są w stanie nie tylko szybko odnaleźć określone urządzenia, ale również szybkiego wprowadzenia informacji na miejscu.

System obiegu dokumentów i wsparcia zarządzania

Każdy podmiot niezależnie od formy własności i specyfiki działania boryka się z problemem porządkowania i nadzoru nad dokumentami. Dostarczane przez nas aplikacje obejmują obszar klasycznego obiegu (korespondencja, dokumenty kosztowe etc.), ale również wsparcie dystrybucji informacji zarządczych oraz dokumentacji zarządzania jakością.

Misja firmy:

Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu to produkty i usługi najwyższej jakości dla naszych klientów.

Dane Kontaktowe

GAXAM sp. z o.o.
ul. S. Wojciechowskiego 52 lok.26 02-495 Warszawa

e-mail:

ga­xa­m@ga­xam.com

tel.:

22 296 91 10

tel. kom.:

535 335 337